Co nosić zamiast kurtki?

Wraz z pojawieniem się pierwszych cieplejszych dni, coraz chętniej zrzucamy ciepłe ubrania. Zapominamy o tym, jak duże znaczenie ma tutaj poczucie ciepła. Wiadomo, że zarówno rano jak i wieczorem bywa jeszcze chłodno, co oznacza, że mimo wszystko warto jest się ciepło ubrać.
Kurtka lub sweterek
Bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wiosenne stylizacje będzie mogła okazać się kurtka. Wiadomo, że z jednej strony wiele osób decyduje się na kurtki wiosenne, które mimo wszystko są ocieplane, ale są i takie, które posiadają jedynie jedną warstwę materiału. To wszystko sprawia, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Z pewnością dla bardzo wielu osób zabranie ze sobą kurtki czy czegoś cieplejszego wyda się zupełnie bez sensu. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że to właśnie wiosną bardzo wiele osób jest przeziębionych. Z tego powodu zabranie ze sobą cieplejszych ubrań przy wyjściu z domu wydaje się być koniecznością.
Alternatywa dla kurtki
Nie każdy chce zabierać ze sobą ciepłe ubrania takie jak właśnie kurtka. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będą przeróżnego rodzaju cieplejsze tkaniny. I tak można założyć sukienkę, która będzie miała strukturę swetra i doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni. Ciekawą opcją będzie również założenie do sukienki czy garsonki żakietu, który z jednej strony zapewni ciepło, z drugiej sprawi, że będziemy ładnie wyglądali.

0 komentarzy
0 polubień
Poprzedni post: Sukienki na wiosnęNastępny post: Modnie i wygodnie- czy tak się da?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *