Znajdź swój styl

Znajdź swój styl

Niejednokrotnie zdarza się tak, że nie potrafimy odnaleźć się w świecie mody. Posiłkujemy się kolorowymi czasopismami, podglądamy modne stylizacje, szukamy inspiracji, a idąc do sklepu zapominamy o tym, co widziałyśmy i tracimy głowę wśród stosu ubrań wszelkiego stylu i koloru. Jak poradzić sobie z problemem doboru odpowiedniej stylizacji?

Nie bój się być sobą

To, co modne i na czasie, nie musi być ładne ani wygodne. Moda to pojęcie niezwykle szerokie, a możliwości stylizacji jest nieskończenie wiele. Jeśli masz problem z doborem ubrań na dane okazje, czy też nie masz do tego po prostu tak zwanej „smykałki”, możesz wziąć ze sobą na zakupy przyjaciółkę, która zna się na rzeczy albo wspierać się oczywiście aktualnymi trendami, o których dowiesz się z reklam i internetu, ale – przede wszystkim, spróbuj sobie zaufać! Tylko Ty wiesz najlepiej, w czym czujesz się dobrze, a przecież to najistotniejsza kwestia – Twoje samopoczucie.

Poszukiwań czas-start!

Nie bój się szukać swojego unikatowego stylu, próbować nowości. Nie bój się zmian! Masz kilka kilogramów ponad program i najlepiej czujesz się w tunikach? To doskonale, ale może zerkniesz na luźną sukienkę odcinaną pod biustem, w modny wzór, do tego marynarka lub ramoneska, apaszka .. – tak niewiele może odmienić Cię o 180 stopni. Powodzenia!

0 komentarzy
0 polubień
Poprzedni post: Zimowy look nie musi być nudny!Następny post: Brokat tu, brokat tam – sylwestrowa noc na bogato

Related posts

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *